تضمین بهترین قیمت ممکن جهت خرید

تضمین بهترین قیمت ممکن جهت خرید چیست؟

ما در فروشگاه آرایشی می دانیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، برای پیشرفت در کسب و کار ، هیچ چیز بالاتر از رضایت مشتری نیست برای همین با ارائه اطلاعات کافی در مورد محصولات ، ابتدا سعی در آگاه سازی مشتریان خود داریم و سپس با دانشی که مشتریان و کاربران کسب می کنند هزینه های تبلیغات اضافی را از میان بر می داریم و بجای آن بهترین قیمت را ارائه می دهیم.

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت، چه شرایطی وجود دارد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌ های فنی، مدل، سایز، رنگ، امکانات ،کشور سازنده و قابلیت‌ ها دقیقا با کالای خریداری شده از فروشگاه آرایشی یکسان باشند.

2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در فروشگاه آرایشی اصل هستند، درخواست کالاهای مشابه و غیر اصل رد خواهد شد.

3. با توجه به اینکه فاکتورهای فروشگاه آرایشی رسمی است، فاکتور فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی، مالیات بر ارزش افزوده و هزینه حمل و نقل باشد.

4. فروشگاه‌ ها و وب سایت های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌ سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

6. سوء استفاده نکردن از این طرح به روش غیر حرفه ای و غیر اخلاقی.

7. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه آرایشی، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت فروشگاه آرایشی به دلیل خرید از جشنواره های فروش تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.

جهت شروع خرید، وارد فروشگاه آرایشی شوید.